Yükseltilmiş Döşeme Montajı

Anasayfa » Yükseltilmiş Döşeme Montajı

Yükseltilmiş Döşeme, son dönemlerde fazlasıyla revaçta olan bir kullanım alanı olarak karşımıza çıkmaktadır. Karışık alanlar yükseltmiş döşeme ile beraber yapılan zemin kaplama sayesinde o karışıklıktan kurtulur ve daha gösterişli bir alan haline gelmiş olur.

Yükseltilmiş döşemenin olduğu bir döşemenin üzerine döşenen fazladan bir zemin olarak da tanımlanması mümkündür. Ankara yükseltmiş döşeme de bu işleri eşsiz montaj hizmeti ile kaliteli olarak sağlamaktadır.

Yükseltilmiş Döşeme Ölçüleri

İhtiyacın olduğu bölgeye göre yükseltilmiş döşeme montaj hizmeti gerçekleştirilmektedir. İhtiyaçlara göre zemine bağlı olarak değişik ölçüler alınıyor ve tek bir ölçüye bağlı kalınmıyor. Genel olarak yükseltilmiş döşeme ölçüleri şu şekilde oluyor:

  • 600x600x30mm 

Gibi çeşitli ölçüleri bulunmaktadır fakat kullanılacak alana uygun olarak ölçü alınması mümkündür. Zemin kaplama işleri güvenle Ankara yükseltilmiş döşeme tarafından güvenle yapılır.

Yükseltilmiş Döşeme Kullanım Alanları

Çeşitli olarak farklı olarak kullanım alanları bulunan yükseltilmiş döşeme, kurumsal yerlerde de fazlasıyla kullanılmaktadır. Daha çok kullanılan kullanım yerleri genel olarak şu şekilde olduğu göze çarpar:

  • Sağlık Kuruluşları,
  • Okullar ve Diğer Eğitim Kurumları,
  • Elektronik Merkezler ve Fabrikalar,
  • Üretim yapan benzeri yerler,

Gibi örnek verilen kullanım alanlarında Yükseltilmiş döşeme sistemleri kullanılmaktadır ve Ankara yükseltilmiş döşeme ile zemin kaplama montaj hizmeti etkili olarak yapılır.

Yükseltilmiş Döşeme Montajı

Yükseltilmiş döşeme kullanılacağı alana montajı yapılırken standart yol bulunmaktadır. İlk olarak planlama yapılmalıdır. Yükseltilmiş döşemenin başarılı şekilde uygulanması için, ölçü sonucunda etkili bir planlama yapılması son derecede önemlidir.

Her şey hesaba katılmalı ve ona göre montaj hizmeti planlanmalıdır. İkinci olarak ise, zemin hazırlığı yapılmalıdır. Zemin döşeme yapılana kadar hazırlanmalı ve herhangi bir pürüzlük olması halinde giderilmelidir. Zemin üzerinde bulunan pürüz, giderilemeyeceği takdirde ise, düz şekilde tekrardan şap işlemi uygulanmalıdır. Ayrıca uygulamadan önce zeminin kuru olması oldukça önemli bir husustur.

Son aşama ise, montaj aşaması olarak karşımıza çıkar. Ölçüleri alınan alana zemin kaplama olan paneller taşıyıcı ayakların üzerine güzelce yerleştirilmeli ve montajın kusursuz olması adına teraziye alma yöntemi uygulanabilir. Ankara yükseltilmiş döşeme, bu aşamaları kusursuz olarak yerine getirmektedir.

Döşeme sistemleri konusunda oldukça farklı seçenekler mevcut. Bu seçenekler arasında yükseltilmiş zemin oldukça popüler bir döşeme türü olarak öne çıkmaktadır. Döşeme dendiği zaman çok farklı döşeme tipleri akla gelse de ilk akla gelen yükseltilmiş döşemelerdir.

Yükseltilmiş zemin dendiği zaman pek çok seçenek aklımıza geliyor. Uni-Tek firması olarak bu konuda birçok farklı ürünümüz mevcut.

Yükseltilmiş zemin konusunda en iyi firmalar arasında yer alıyoruz. Sitemiz üzerinde yer alan ürün seçeneklerini inceleyerek karar verebilirsiniz.

Yükseltilmiş Zeminler Nasıldır?

Panel kaplama seçenekleri de sitemiz üzerinde mevcuttur. Bu seçenekleri sitemiz üzerinde daha ayrıntılı olarak incelerseniz kararınızı daha iyi verebilirsiniz.

Panel kaplama malzemeleri yükseltilmiş zeminlerde kullanılan döşeme türlerinden biridir. Sitemiz üzerinde de bu tür kaplamaları bulmak mümkündür.

Panel kaplama dışında enkapsül panel, beton özlü panel gibi diğer panel seçenekleri de mevcuttur. Bu paneller yükseltilmiş zeminlerde kullanılabilir.

Panel Montaj ve Kurulum İşlemleri Nasıldır?

Kurulum montaj işlemlerinde kullanılacak her türlü malzemeyi ve aleti bulundurmanıza gerek yok. Sitemiz tarafından montaj personeli de gönderilmektedir. Montaj işlemleri konusunda oldukça deneyimli olan ekibimiz sayesinde montaj işlemlerinizde herhangi bir sıkıntı yaşamayacaksınız.

Kurulum montaj işlemlerinde herhangi bir ücret talebi olmamaktadır. Ustalarımız kısa zaman içerisinde gelerek montajı gerçekleştiriyor.

Kurulum montaj işlemleri hakkında daha fazla bilgi almak için sitemiz üzerinde yer alan iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Whatsapp
Anıl Şentürk
Anıl Şentürk
Merhabalar. Size nasıl yardımcı olabiliriz?