Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Ünitek Modüler Yapı Sistemleri

Kendisini ilk 50’li yıllarda İtalya’da gösteren daha sonra NATO aracılığı ile 80’lerde Türkiye’yle tanışan yükseltilmiş döşeme, yapı sektöründe günümüzde oldukça önemli bir pozisyondadır. UNITEK A.Ş. olarak firmamız bu konuda zaman içinde uzun bir yol kat etmiş ve kendisini daima ileriye taşımayı başarmıştır.

Doğru stratejik yönetim ve akıllı sermaye kullanımı sayesinde zamanla ana marka haline gelen Unitek bu süreç içinde var olmuş ve çok kısa sürede sektörde önemli ölçüde yer edinmiştir.

Kurumsal Değerler

Her şirket gibi bizim de önem verdiğimiz bazı değerlerimiz vardır. Bunlar bizi işimizi zevkle ve severek yapmamıza olanak sağlayan ve olmazsa olmaz dediğimiz değerlerdir. İşte önemli gördüğümüz bazı kurumsal değerlerimiz:

  • Müşteri memnuniyeti göz etmek
  • Üretimde kullanılan malzeme kalitesi
  • Güvenli ve sağlıklı ürünleri tüketiciye ulaştırmak
  • İş ahlakına önem göstermek
  • Değişime uyum göstermek

Bunlar gibi kurumsal değerlerimiz bizi biz yapan ve önem verdiğiBunlar gibi kurumsal değerlerimiz bizi biz yapan ve önem verdiğimiz kaidelerdir.

Misyonumuz

Firmamız her daim kendisini geliştiren bir yapı olarak sektördedir. Bu konumunu korumak adına yeni teknolojiyi ve günümüz dünyasını sıkı sıkıya takip etmiş ve hep kendisini güncellemiştir. UNITEK A.Ş. olarak imkanlar el verdiği ölçüde ürün standartlarında, ölçü hassasiyeti ve iletkenlik gibi konularda önemli ölçüde iyileşme sağlanmıştır. Kendisini hep aktif ve güncel tutarak modüler yapı ve diğer teknik yönlerden hep bir adım daha öndeyizdir.

Vizyonumuz

Kuruluşumuzdan bu yana unitek ankara olarak amacımız mümkün mertebe en düşük maliyete sahip ve en verim alınan üretimi sağlamaktır. Klasik üretime nazaran %30 daha ufak üretim alanı ve %45 daha az enerji harcayan üretim hedefine ulaşmış durumdayız.

Whatsapp
Anıl Şentürk
Anıl Şentürk
Merhabalar. Size nasıl yardımcı olabiliriz?