Ünitek Ankara

Ünitek Ankara

Firma yarım asırlık bilgi ve birikimi ile ünitek Ankara firması olarak yapı sektörel ürünleri ve yüksek döşeme imalatı yapıyor. Bu alanlarda farklı özelliklerde üretimini yaptığı paneller ve yüksek döşeme materyalleri ile öncü olan firma yurt içi ve yurt dışına satış yaparak ekonomik ve istihdam anlamında da ülkenin lokomotifleri arasında yer alıyor.

Firma Tarafından Üretimi Yapılan Ürünler

Firma 4 ana başlık adı altında üretim yapıyor. Bu ana başlıklar;

  • Paneller (modüler ve fonksiyonel amaçlı birçok alanda kullanıma uygun dayanıklı ve uzun ömürlü)
  • Karo Halı: ( yaşam alanlarının iç ve dış mekanlarında yer döşemelerinde her zevke uygun renk ve modelde üretim yapılıyor)
  • Ayak Takımı Çelik gövdeden yapılan ayak takımları sayesinde yükseltilmiş döşemeler için gerekli olan ayakların üretimini de yapıyor. İki çeşit üretim yapılan ayak takımları kuşaklı ve kuşaksız olarak üretiliyor
  • Aksesuar (iş ortaklarına satış yapılan ürünler olup, vantuz, süpürgelik, priz kutuları gibi daha pek çok ürün)

Bu 4 başlık adı altında üretilen tüm ürünler ayrıca kendi içlerinde de sınıflandırılarak kalite ve güven çerçevesinde üretiliyor.

Kaliteli Ürün Üretimi

Ürünlerin tamamı teknoloji odaklı üretilerek günün çağrılarına uygun olarak üretiliyor. Çok amaçlı ve dayanıklı ürün çeşitlerini firmadan satın alabilir aynı zamanda firma ile iş ortaklığı gerçekleştirebilirsiniz.

Uygun Fiyat

Üretimi yapılan ürünlerin tamamı birinci sınıf malzeme ile üretilirken üretim aşamasında yer alan elemanlar da bu işi profesyonelce gerçekleştiriyor. Panel, karo halı, ayak takımları ve aksesuarlar son teknoloji ile üretilir. Dayanıklı ve uzun ömürlü olan ürünleri firmadan uygun fiyata alabilirsiniz.

Adrese Teslim

Firmanın ürünlerinden alım yapmak için firmanın internet sitesini kullanabilir ve online satış imkanından faydalanabilirsiniz. Özel ambalajı, garanti belgesi ve adrese teslim edilen ürünler tüketiciyi koruma yasası kapsamında işlem görür.

Yapı Malzemelerinde Tek Adres

Yapı malzemeleri üretim sektöründe kalite, güven ve tecrübesi ile tek olan firma alanında tek adrestir.

Whatsapp
Anıl Şentürk
Anıl Şentürk
Merhabalar. Size nasıl yardımcı olabiliriz?